Diagnostika je základ pro zdravý běh

Změříme váš došlap na moderní diagnostice a pomůžeme vybrat boty, které vám skutečně sednou. Díky tomu bude váš běh přirozenější a zdravější.

Se správnou botou…


zlepšíte stav pohybového aparátu dolních končetin

vylepšíte techniku běhu a zvýšíte svůj tělesný výkon

eliminujete únavová zranění a nesprávný tělesný rytmus

Neutrální došlap

Je-li váš úhel došlapu neutrální, máte vyhráno. Jde totiž o ideální variantu, kdy přenos váhy z paty na špičku probíhá přes střed podrážky a chodidlo zatěžujete rovnoměrně. Pro zdravý běh tedy nepotřebujete žádná speciální opatření. Gratulujeme! :-)

Pronace

Pronace znamená, že se chodidlo při došlapu vtáčí dovnitř. Mírná pronace je nezávadná a zejména u žen velmi obvyklá. Výraznější vychýlení ale může mít neblahý vliv na postavení kolen a kyčlí, proto si vybírejte boty se stabilizačními prvky na vnitřní straně podešve.

Supinace

Máte-li sklon k supinaci, znamená to, že našlapujete na vnější stranu chodidla. Při supinaci obvykle stačí vybírat si neutrální obuv, ovšem pokud je rotace výrazná, sáhněte po botách se stabilizačními prvky na vnější straně podešve.

Poloha obchodu je v blízkosti centra s dobrou dostupností MHD. Nabídka sportovních bot byla velkým a příjemným překvapením. Mají tam Cloudové stratus a rukavice Merrel trail 5! Najdete je hlavně online a protože boty podléhají individuálním požadavkům, máte možnost si je před nákupem vyzkoušet. To je obchod, který potřebujete! Můžete navštívit jejich webové stránky, vybrat boty, které chcete, a nechat je doručit do obchodu bez zaplacení. Vše, co musíte udělat, je přijít si je vyzkoušet a pokud bude váš konečný rozsudek ANO, pak zaplatíte v obchodě. Personál je velmi nápomocný a dobře informovaný, může vám navrhnout podobnou nebo dokonce jinou obuv v případě, že se vám nelíbí to, co jste si objednali. Doporučuji navštívit tento obchod.

Liliya Adylova

Milí prodavači, možnost vyzkoušení, obchod v centru Prahy. Obchod vřele doporučuji, setkáte se tam s milými ochotnými prodavači, zboží si můžete v klidu vyzkoušet. Určitě se ráda do tohoto obchodu vrátím.

Radka

Doporučuji prodejci své práci rozumí a jsou velmi ochotní. Proto si nějaké boty odnesl Ježíšek.

Josef Kolář

Pěkná prodejna v centru Prahy, příjemný personál.

Valerie K.

Na prodejně vám změříme došlap

Chci diagnostiku

Stavte se u nás

Sanasport Praha, Ječná 23
vchod z ulice Štěpánská
Po-Pá 11:00-18:00, So 10:00-14:00

+420 737 121 161
praha@sanasport.cz