Diagnostika je základ pro zdravý běh

Změříme váš došlap na moderní diagnostice a pomůžeme vybrat boty, které vám skutečně sednou. Díky tomu bude váš běh přirozenější a zdravější.

Se správnou botou…


zlepšíte stav pohybového aparátu dolních končetin

vylepšíte techniku běhu a zvýšíte svůj tělesný výkon

eliminujete únavová zranění a nesprávný tělesný rytmus

Neutrální došlap

Je-li váš úhel došlapu neutrální, máte vyhráno. Jde totiž o ideální variantu, kdy přenos váhy z paty na špičku probíhá přes střed podrážky a chodidlo zatěžujete rovnoměrně. Pro zdravý běh tedy nepotřebujete žádná speciální opatření. Gratulujeme! :-)

Pronace

Pronace znamená, že se chodidlo při došlapu vtáčí dovnitř. Mírná pronace je nezávadná a zejména u žen velmi obvyklá. Výraznější vychýlení ale může mít neblahý vliv na postavení kolen a kyčlí, proto si vybírejte boty se stabilizačními prvky na vnitřní straně podešve.

Supinace

Máte-li sklon k supinaci, znamená to, že našlapujete na vnější stranu chodidla. Při supinaci obvykle stačí vybírat si neutrální obuv, ovšem pokud je rotace výrazná, sáhněte po botách se stabilizačními prvky na vnější straně podešve.

Výborný výběr, ochotná obsluha, reklamace bleskově vyřešená.

Martin Mitterwald

Pěkný obchod s velmi ochotným personálem, dobrými slevami na některé zboží. Personál je tu, aby vám pomohl se všemi potřebami. Obchod se specializuje hlavně na běžeckou obuv, ale najdete tu i jiné typy obuvy.

Jarda Vašák

Výhodná cena, možnost vyzkoušení na prodejně, odborný personál.

Anna Chýlová

Byla jsem si koupit barefoot obuv na chození. Personál je příjemný, dobře pořadí a nevyvíjí na zákazníka nátlak. Cena byla nejlepsi v Praze.

Josefina Wichsová

Na prodejně vám změříme došlap

Chci diagnostiku

Stavte se u nás

Sanasport Praha, Ječná 23
vchod z ulice Štěpánská
Po-Pá 10:00-18:00
Vládní nařízení uzavřelo prodejnu do 1.4.

+420 730 898 107
praha@sanasport.cz